Doprava a platba

Máte několik možností jak si nákup převzít a zaplatit jej. Všechny tyto možnosti si zvolíte poté co bude vaše zboží v košíku a přejdete k objednání zboží, kde po vyplnění vašich údajů zvolíte vámi vybraný způsob dopravy a platby.

Zaslání zboží na vámi zvolenou adresu prostřednictvím České pošty:

  • Platba převodem na náš bankovní účet: Cena poštovného a balného  při platbě převodem činí 90 Kč. Poté co vám emailem potvrdíme vaši objednávku a zašleme údaje k platbě, proveďte prosím platbu do 5ti pracovních dnů, jinak bude objednávka stornována. Zboží zasíláme doporučeně a co nejdříve od přijetí vaši platby, nejdéle však do 5ti pracovních dnů. Pokud si vámi zaplacenou objednávku nepřevezmete a bude zasláná zpět na naši adresu, bude vám částka za zboží ponížená o cenu poštovného a balného zaslána do 15ti pracovních dnů zpět na váš účet.

 

  • Platba dobírkou: Pokud chcete za zboží zaplatit až v momentě jeho převzetí na poště, zvolte prosím tento způsob. Cena poštovného a balného při platbě dobírkou činí celkem 150 Kč. Zboží zasíláme doporučeně a co nejdříve od potvrzení vaší objednávky, nejdéle však do 5ti pracovních dnů.